×

Стильний, сучасний прибережний готель

Залиште найприємніші та незабутні спогади

Відкриття пляжного сезону в Одесі – це одна із найяскравіших подій року, котру з нетерпінням чекають не тільки одесити, але й гості міста. Традиційно, відкриття пляжного сезону асоціюється не тільки з надзвичайним відпочинком на березі моря та бронзовою засмагою, але й із спекотними клубними ночами. Аркадія – це, безперечно, саме серце клубного життя нашого міста, в якому сконцентровано більшість наймодніших клубів Одеси. “Portofino Hotel Beach Resort” – це те місце, в якому краще за все поєднувати ці два, такі бажанні відпочинка. 25-ти метровий басейн з комфортними шезлонгами та сервіс найвищого рівня зроблять ваш відпочинок комфортним та безтурботним. А продовжити нічь Ви зможете в одному з кращих клубів нічної Одеси, не залишаючи територію Portofino beach resort. Мі створені спеціально для поціновувачів повноцінного, якісного та яскравого відпочинку.

Басейн із сучасними системами очищення води

Довжина дорослого басейну
25m
Довжина дорослого басейну
1.2m
Глибина дитячого басейну
0.6m

Залиште найприємніші та незабутні спогади від жаркого літнього проведення часу на березі Чорного моря, обирайте гідний рівень комфорту та сервісу, відпочивайте разом з «Портофіно».

У період с 1 травня по 1 жовтня до Ваших послуг пляж «Portofino Hotel Beach Resort». Portofino Hotel Beach Resort – пляжний комплекс, де в Вашому розпоряджені 25-ти метровий басейн, у якому зручно дорослим та весело дітям, найчистіший пляж, комфортабельні бунгало та шезлонги, найсмачніша кухня, бар з широкою картою напоїв та коктейлів, котра задовольнить навіть найвибагливішого гостя. У нашому комплексі на Вас чеає уважний персонал, високий рівень сервісу, якісне обслуговування, легка музика та затишна атмосфера, яка органічно доповнить Ваш відпочинок.

Прекрасне розташування, ідеальний пляж, сучасний архітектурний проект та десятки розваг для дітей та дорослих зроблять вашу відпустку незабутньою. “Portofino” – це шарм чорноморського узбережжя та атмосфера безтурботного Майями. Релакс під красиву музику у кристально чистому басейні.

Залиште ваші контакти, ми з ваші зв'яжемося